1. Krystyna ASZKLAR - w Mielcu 2. Jerzy AUGUSTYN - w Gorlicach
3. Magdalena BACZYŃSKA - w Olkuszu
4. Marek BAJAK - w Tarnobrzegu
5. Jerzy BAKUNOWICZ - w Wadowicach
6. Danuta BALCER - w Mińsku Mazowieckim
7. Jadwiga BAŃKOWSKA - w Chrzanowie
8. Irena BLETEK - dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
9. Wiesława BOCHENEK - w Olkuszu
10. Waldemar BOJDAK - w Żaganiu
11. Elżbieta BRZOŚCIKOWSKA - w Lipnie
12. Bożena BURACZEWSKA - w Augustowie
13. Małgorzata CHLEBEK-KOPIŃSKA - w Zakopanem
14. Lidia CHORZĘPA - w Zakopanem
15. Henryk CHROBOK - w Pszczynie
16. Elżbieta CHUDZIK - w Chrzanowie
17. Grażyna CIEŚLAWSKA-ZIĘBA - w Bytomiu
18. Danuta CZARNECKA-CZUBATY - w Rypinie
19. Wiesław Marian CZECH - w Tarnobrzegu
20. Tadeusz DĄBROWSKI - w Suchej Beskidzkiej
21. Jadwiga DOBROWOLSKA - w Kaliszu
22. Ryszard DOLATA - w Radziejowie
23. Barbara DOLNIAK - Katowice-Wschód w Katowicach
24. Barbara DUDZIŃSKA-PÓŁROLNICZAK - w Wołominie
25. Jarosław DUDZIŃSKI - w Będzinie
26. Krystyna DUKACZEWSKA - w Rawie Mazowieckiej
27. Elżbieta DYMEK - w Myślenicach
28. Jolanta Bożena DZIEKAN-SŁODKA - w Skierniewicach
29. Marzena EICHSTAEDT - w Sieradzu
30. Zofia FALKOWSKA - dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
31. Kazimierz FIRLEJ - w Suchej Beskidzkiej
32. Grzegorz GAŁCZYŃSKI - w Będzinie
33. Danuta GARDEŁA-HABERKA - w Olkuszu
34. Jerzy GAUZA - w Sieradzu
35. Jerzy GAWIN - w Lipnie
36. Ewa Magdalena GINTOWT-BRZOZOWIEC - w Olsztynie
37. Ewa GŁUSZKOWSKA - we Włocławku
38. Krzysztof GOTÓWKA - w Radziejowie
39. Ewa GÓRSKA - w Będzinie
40. Eugeniusz Bogdan GRABOWSKI - w Przasnyszu
41. Barbara GUJA-SZCZUREK - w Mysłowicach
42. Anna HAŁUDA - Katowice-Zachód w Katowicach
43. Łucja HINCZ - we Włocławku
44. Małgorzata HOLISZ-LEKSTAN - w Olkuszu
45. Małgorzata HUTYRA - Katowice-Wschód w Katowicach
46. Małgorzata Katarzyna IWANEK - w Nakle nad Notecią
47. Anna JANICKA-ŁĘCKA - Katowice-Wschód w Katowicach
48. Ewa Barbara JANKOWSKA - w Bydgoszczy
49. Aleksandra Regina JAŚKOWSKA-JARCZYK - w Bydgoszczy
50. Elżbieta JELONKIEWICZ - w Będzinie
51. Bożena JURCZAK - w Myślenicach
52. Hanna KACPRZAK - w Lipnie
53. Elżbieta KACZMARCZYK - dla Łodzi-Widzewa w Łodzi
54. Marek Adam KAŁUDZKI - dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
55. Marzena KEMPIŃSKA - w Lipnie
56. Cecylia KENIG - w Pszczynie
57. Elżbieta KLUCH-JUSZCZYK - w Pabianicach
58. Andrzej KOBA - w Dąbrowie Górniczej
59. Krystyna KONOPIŃSKA - w Nowym Sączu
60. Ewa KOSIOR - w Otwocku
61. Anna KOSOBUDZKA - w Pszczynie
62. Małgorzata KOŚMIDER - we Włocławku
63. Danuta KOWALCZYK - w Tychach
64. Hanna KOWALIK - w Stalowej Woli
65. Dorota KOZUBAL - w Kolbuszowej
66. Gabriela KRAWCZYK - w Olkuszu
67. Maria Halina KRUTNIK-RATKOWSKA - w Świeciu
68. Beata KULANEK - w Mikołowie
69. Elżbieta Maria KULCZYK - w Świeciu
70. Marek KULIK - w Limanowej
71. Ewa KUPCZYŃSKA-KANIA - w Mielcu
72. Aurela Jadwiga KWAPISZEWSKA - dla Łodzi-Widzewa w Łodzi
73. Ryszard LABURDA - w Bytomiu
74. Jolanta LIBICZ-LACHCIK - w Stalowej Woli
75. Grażyna LIPA - w Chrzanowie
76. Anna LIPIARZ - w Nisku
77. Małgorzata Emanuela ŁOSOŚ - w Nakle nad Notecią
78. Marzena MAJEWSKA - dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
79. Małgorzata MALINOWSKA-PACZYŃSKA - w Ciechanowie
80. Bogumiła MALINOWSKA - w Augustowie
81. Beata MAŃKA - w Mikołowie
82. Marek MARCHALEWICZ - w Zakopanem
83. Bożenna MARCINIAK - dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
84. Halina MATYS - w Dąbrowie Górniczej
85. Marian MAZUR - w Tarnobrzegu
86. Bogumiła MICHALSKA - w Mielcu
87. Lidia MILEWICZ-RUDNICKA - we Włocławku
88. Elżbieta MISZTAL-LEMPART - w Dąbrowie Górniczej
89. Barbara MUSIAŁ - w Dąbrowie Górniczej
90. Barbara MZYK - w Bytomiu
91. Maria NAGIBOR-MORAWIECKA - dla Łodzi-Widzewa w Łodzi
92. Bogumiła NIEMCZYK - w Tychach
93. Elżbieta NIEZGODZKA - w Bytomiu
94. Izabella NOWAKOWSKA - w Tychach
95. Joanna NOWOWIEJSKA-MACIEJEWSKA - w Siedlcach
96. Wiesław OKRZESIK - w Suchej Beskidzkiej
97. Jadwiga OLEJNIK-KAMIŃSKA - w Łasku
98. Bożena OSADNIK - w Tychach
99. Marzena PAŃSKA-PRZYTARSKA - w Chojnicach
100. Ewa PAŚKO - Katowice-Wschód w Katowicach
101. Maria PAWŁOWSKA - w Oświęcimiu
102. Karyna PIKUŁA - w Dąbrowie Górniczej
103. Maria PILECKA-RUDNICKA - w Nowej Soli
104. Małgorzata PIOTROWSKA - dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
105. Adam PIWOWAR - w Stalowej Woli
106. Jacek PŁAZA - w Świebodzinie
107. Jolanta POLAK - w Mielcu
108. Elżbieta PÓŁTORAK - w Wadowicach
109. Irena PSOTA - w Bytomiu
110. Ewa RAK - Katowice-Wschód w Katowicach
111. Jolanta Ewa RATAJCZYK - dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
112. Jerzy RAŻEWSKI - we Włocławku
113. Ewa ROMAŃCZUK - w Siedlcach
114. Urszula ROMAŃSKA - Katowice-Wschód w Katowicach
115. Hanna ROWICKA - w Ostrołęce
116. Maria RUDZKA-WĘGLOWSKA - w Nowym Sączu
117. Ryszard RYBAK - w Mielcu
118. Marian RŻANY - w Mielcu
119. Małgorzata SAJDA - dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
120. Julita SAWICZ-KOCIUBIŃSKA - w Zduńskiej Woli
121. Maria SIERZCHAŁA - w Łasku
122. Małgorzata SKOCZYLAS - w Radziejowie
123. Wiesław Edward SŁUGIEWICZ - w Bytowie
124. Jarosław SOBCZAK - w Pabianicach
125. Angelita Renata SOKÓŁ - w Kutnie
126. Romana SOŁTYSEK - w Wadowicach
127. Władysław STALA - w Mielcu
128. Grażyna STANKIEWICZ-SALIŃSKA - w Szubinie
129. Maciej Seweryn STAROSTECKI - dla Łodzi-Widzewa w Łodzi
130. Jacek STELMACH - w Zakopanem
131. Hanna SUCHODOLSKA - w Przasnyszu
132. Kornelia SZASTOK-NOWAK - w Bytomiu
133. Aleksandra SZATKOWSKA - w Radziejowie
134. Barbara SZCZECIŃSKA - w Nowej Soli
135. Ewa SZCZEPAŃSKA - w Rypinie
136. Mariola Grażyna SZCZEPAŃSKA - dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
137. Renata SZLANTA - w Gorlicach
138. Grażyna SZLUFIK - dla Wrocławia-Śródmieścia
we Wrocławiu
139. Jacek TADYCH - w Szubinie
140. Małgorzata TETKOWSKA - w Ciechanowie
141. Tamara Jolanta TOMCZYK - w Olsztynie
142. Anna TORBIŃSKA - w Zakopanem
143. Anna TRZĄSKA - w Mysłowicach
144. Ewa TRZÓPEK - dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
145. Joanna TUKS - Katowice-Wschód w Katowicach
146. Daria TYRAKOWSKA - w Nowej Soli
147. Danuta Maria UKLEJA - w Bydgoszczy
148. Stefan ULANICKI - w Stalowej Woli
149. Barbara Maria URBANOWICZ - w Skierniewicach
150. Barbara WALĄG - Katowice-Wschód w Katowicach
151. Teresa WAŁEK - w Chrzanowie
152. Maria Anna WASIELEWSKA - w Bydgoszczy
153. Helena WEIZNEROWSKA - w Bydgoszczy
154. Elżbieta WIADERNA - dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
155. Ewa WIERZCHOWSKA-PLES - Sosnowcu
156. Jerzy Marian WIŃCZA - w Wołominie
157. Jadwiga WIŚNIEWSKA-GÓRALCZYK - w Żyrardowie
158. Krystyna WŁOSOWICZ-GĄSKA - w Zakopanem
159. Anna WOJCIECHOWSKA-CHORBIŃSKA - w Zduńskiej Woli
160. Bogdan Andrzej WOŹNIAK - dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
161. Bogumiła WÓJCIK - w Zakopanem
162. Krystyna WSZOŁEK - w Gorlicach
163. Elżbieta ZALEŚKIEWICZ - w Rypinie
164. Barbara Renata ZAWIERZYŃSKA-WACH - dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
165. Barbara ZELEK - w Nowym Sączu
166. Jolanta ZEMŁA - w Sosnowcu
167. Lidia ZIARKO - w Mielcu
168. Bogusława ZUBEL - w Mysłowicach
169. Jerzy ŻURAWIK - w Jaworznie
170. Bogdan ŻYCIŃSKI - w Łowiczu