na wniosek Ministra Infrastrukturyza zasługi w działalności społecznej na rzecz osób potrzebujących
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
1. Drzewiecki Paweł Piotr,
na wniosek Głównego Inspektora Sanitarnego
za zasługi dla ochrony zdrowia:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
2. Hanke Wojciech Edward, 3. Knap Józef Piotr, 4. Kolarzyk Emilia Janina,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
5. Gantner Andrzej Krzysztof, 6. Kitajewska Katarzyna Zuzanna, 7. Skonieczna Małgorzata Ewa, 8. Werens Maria, 9. Wołoszyn Krzysztof,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
10. Jędral Szczepan,
na wniosek Wojewody Łódzkiego:
za zasługi na rzecz muzealnictwa, za osiągnięcia w pracy naukowej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
11. Grygiel Ryszard,
za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
12. Berliński Wincenty, 13. Dębkowska Małgorzata, 14. Janiak Bożena Kazimiera, 15. Jóźwiak Jan, 16. Kansy-Słowińska Emilia Zofia, 17. Kieszek Eugeniusz, 18. Konieczny Jan Stanisław, 19. Michalak Tadeusz Władysław, 20. Runiński Jerzy Karol, 21. Skupień Maria Krystyna, 22. Świątek Jan Tadeusz, 23. Tomczyk Jan, 24. Zamojski Ireneusz Jan,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
25. Jagielska Anna Ewa, 26. Jóźwiak Jerzy Wiesław, 27. Kaczorowska Maria, 28. Kaliński Ryszard, 29. Kuropatwa Piotr Stanisław, 30. Malinowski Mirosław, 31. Oberle Paweł, 32. Paczuszka Włodzimierz,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
33. Błaszczyk Michał Andrzej, 34. Brząkała Edward Feliks, 35. Cieślak Zygmunt, 36. Doliwa Anna Beata, 37. Kaczmarek Dariusz, 38. Kałużny Wojciech, 39. Krajewski Roman, 40. Łyp Włodzimierz, 41. Piotrowski Paweł Marian,
na wniosek Wojewody Małopolskiego:
za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
42. Korman Kazimierz, 43. Kusior Stanisław Jan,
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
44. Dziewoński Stanisław, 45. Fudala Kazimierz, 46. Karlak Antoni,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
47. Bzowski Stanisław, 48. Chudoba Marek Andrzej, 49. Czeluśniak Bogdan Paweł, 50. Fryźlewicz Marek Stanisław, 51. Gawęda Stanisław Wojciech, 52. Gądek Józef, 53. Gołąb Wojciech, 54. Grzegorzek Piotr Tadeusz, 55. Karasiewicz Bernard, 56. Kosiba Krzysztof, 57. Kowalski Zbigniew Leon, 58. Król Stanisław Antoni, 59. Krzak Jan, 60. Łapczyński Kazimierz, 61. Łapsa Jan, 62. Łata Zbigniew Czesław, 63. Michalski Władysław Alojzy, 64. Murzyniak Mariusz Stanisław, 65. Musiał Piotr Jerzy, 66. Pajor Adam, 67. Pinas Kazimierz, 68. Rabiasz Włodzimierz Jan, 69. Rajski Wiesław Marek, 70. Ryś Mariusz Piotr, 71. Serwicka Bogusława, 72. Sojka Jan Stanisław, 73. Such Roman Ludwik, 74. Szymański Józef, 75. Szymaszkiewicz Marek Andrzej, 76. Wojtyło Marian Józef, 77. Wołkowicz Aleksy, 78. Zabiegała Leszek, 79. Zajączkowski Eugeniusz,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
80. Damian Tomasz, 81. Jędrzejczyk Marian, 82. Karp Jerzy, 83. Konopka Kazimierz, 84. Szeliga Stanisław, 85. Wojdyła Marian Bogdan, 86. Żurek Józef,
za zasługi w działalności społecznej i związkowej:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
87. Mazur Marek Roman, 88. Zych Piotr,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
89. Golec Andrzej Stanisław, 90. Walkowicz Piotr,
na wniosek Wojewody Mazowieckiego
za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
91. Kuss Bolesław, 92. Nowak Józef,
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
93. Bobryk Adam, 94. Dzięcioł Andrzej, 95. Einhorn Ignacy, 96. Korpetta Dariusz Krzysztof, 97. Popławski Zygmunt, 98. Prończuk Teresa Ewa, 99. Sokół Ireneusz Edward,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
100. Balcewicz Jarosław Czesław, 101. Chruściak Tadeusz Jan, 102. Cylińska Franciszka, 103. Fornal Jan, 104. Jankowska Barbara, 105. Kacprzak Andrzej Jakub, 106. Koczorowska Jolanta Maria, 107. Kołodziejski Wiesław Stanisław, 108. Koperski Łukasz Czesław, 109. Kościelak Lech Józef, 110. Kośmider Marek Andrzej, 111. Mierzejewski Zdzisław, 112. Muniak Olga, 113. Muszyński Marek, 114. Orłowska Alicja Grażyna, 115. Sierak Jacek, 116. Skolimowski Andrzej Lucjan, 117. Sokół Romana Maria, 118. Stusiński Ryszard, 119. Symołon Jerzy Stanisław, 120. Wawruch Halina, 121. Wróblewska Grażyna Jadwiga, 122. Wyrostkiewicz Teresa,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
123. Borzechowski Zygmunt Jan, 124. Flak Renata Anna, 125. Fołtyn Kazimierz, 126. Gago Zuzanna Anna, 127. Gankowski Ryszard, 128. Huf Marek Leon, 129. Kacprzak Łukasz, 130. Kaźmirska Krystyna Janina, 131. Kurpiewski Sławomir, 132. Laskowska Jadwiga, 133. Ławnik Kazimierz Lucjan, 134. Matasek Henryk, 135. Mielnicka Janina, 136. Nowak Mirosława Marianna, 137. Osica Małgorzata, 138. Ostrowski Jerzy Michał, 139. Owczarek Zofia, 140. Paziewski Mirosław, 141. Pielat Andrzej, 142. Ratkowski Grzegorz, 143. Sęk Barbara, 144. Skórka Andrzej Jan, 145. Szmajda Wojciech, 146. Strąk Adam Mateusz, 147. Szymański Roman, 148. Walendowski Sławomir, 149. Wiewióra Dorota, 150. Wróblewska Zofia.